PE LJUBLJANA

Majda Bitenc Menart
direktor

📞 + 386 (0)1 3625 702
majda.bitenc@cordia.si

Sašo Bitenc
prokurist

📞 + 386 (0)1 3625 703
saso.bitenc@cordia.si

Mateja Menart Sušnik
prokuristka

📞 + 386 (0)1 3625 700
mateja.menart@cordia.si

Svetlana Mehić
računovodstvo in administracija

📞 + 386 (0)1 3625 711
svetlana.mehic@cordia.si

Božo Vinčič
prodaja

📞 + 386 (0)1 3625 708
bozo.vincic@cordia.si

Luka Jovanovič
prodaja

📞 + 386 (0)1 3625 705
luka.jovanovic@cordia.si

Jakob Kramžar
dokumentacija vozil, homologacije

📞 + 386 (0)1 3625 706
jakob.kramzar@cordia.si

Tomaž Bitenc
rezervni deli, garancije

📞 + 386 (0)1 3625 705
tomaz.bitenc@cordia.si

Blaž Matjašič
rezervni deli

📞 + 386 (0)1 3625 705
blaz.matjasic@cordia.si

Rok Jerebic
rezervni deli

📞 + 386 (0)1 3625 705
rok.jerebic@cordia.si

Janez Drinovec
servis, vodja

📞 + 386 (0)41 677 875
janez.drinovec@cordia.si

Matjaž Burgar
servis
Nejc Koblar
servis
Žiga Dobnikar
servis
Robert Bujanovič
servis
Rok Vreček
servis
Cufi
varnostnik

PE MARIBOR

Barbara Polanc
administracija

📞 + 386 (0)2 805 16 02
barbara.polanc@cordia.si

Matjaž Bitenc
rezervni deli

📞 + 386 (0)2 805 16 01
matjaz.bitenc@cordia.si

Tea Galun
rezervni deli

📞 + 386 (0)2 805 16 01
tea.galun@cordia.si

Boštjan Polanc
servis, vodja

📞 + 386 (0)30 642 633
bostjan.polanc@cordia.si

Tomaž Šrumpf
servis, vodja

📞 + 386 (0)2 80 51 600
tomaz.srumpf@cordia.si

Peter Gerželj
servis, namestnik vodje

📞 + 386 (0)2 80 51 600
peter.gerzelj@cordia.si

Dušan Vozelj
servis
Karl Pavčič
servis
Andrej Bauman
servis
Marko Klajnšek
servis
Andrej Graj
servis

Cart

  • No products in the cart.