Zaposleni

Medvode

Majda Bitenc Menart (direktor)

Majda Bitenc Menart (direktor)

Telefon: 01 36 25 702

E-pošta: majda.bitenc@cordia.si

Sašo Bitenc (prokurist)

Sašo Bitenc (prokurist)

E-pošta: saso.bitenc@cordia.si

Mateja Sušnik Menart (prokurist)

Mateja Sušnik Menart (prokurist)

E-pošta: mateja.menart@cordia.si

Svetlana Mehič (računovodstvo)

Svetlana Mehič (računovodstvo)

Telefon: 01 36 25 711

E-pošta: svetlana.mehic@cordia.si

Tim Zaplotnik (prodaja)

Tim Zaplotnik (prodaja)

Telefon: 01 36 25 713

Mobilni telefon: 030 707 424

E-pošta: tim.zaplotnik@cordia.si

Jadranka Čučnik (trening varne vožnje in sledenje vozil)

Jadranka Čučnik (trening varne vožnje in sledenje vozil)

Mobilni telefon: 051 660 402

E-pošta: jadranka.cucnik@cordia.si

Božo Vinčič (prodaja)

Božo Vinčič (prodaja)

Mobilni telefon: 030 604 360

E-pošta: bozo.vincic@cordia.si

Jakob Kramžar (prodaja/dokumentacija)

Jakob Kramžar (prodaja/dokumentacija)

Telefon: 01 36 25 706

Mobilni telefon: 030 600 473

E-pošta: jakob.kramzar@cordia.si

Blaž Matjašič (vodja skladišča)

Blaž Matjašič (vodja skladišča)

Telefon: 01 36 25 705

Mobilni telefon: 030 642 634

E-pošta: blaz.matjasic@cordia.si

Rok Jerebic (vpoklici vozil in popravila v tujini)

Rok Jerebic (vpoklici vozil in popravila v tujini)

Telefon: 01 36 25 704

E-pošta: rok.jerebic@cordia.si

Tomaž Bitenc (vodja nadomestnih delov in garancijska popravila)

Tomaž Bitenc (vodja nadomestnih delov in garancijska popravila)

Telefon: 01 36 25 709

E-pošta: tomaz.bitenc@cordia.si

Janez Drinovec (vodja servisne delavnice)

Janez Drinovec (vodja servisne delavnice)

Mobilni telefon: 041 677 875

E-pošta: janez.drinovec@cordia.si

Nejc Koblar (servis)

Nejc Koblar (servis)

Robert Bujanovič (servis)

Robert Bujanovič (servis)

Rok Vreček (servis)

Rok Vreček (servis)

Žiga Dobnikar (servis)

Žiga Dobnikar (servis)

Peter Bah (servis)

Peter Bah (servis)

Matjaž Burgar (servis)

Matjaž Burgar (servis)

Maribor

Matjaž Bitenc (vodja servisne točke)

Matjaž Bitenc (vodja servisne točke)

Telefon: 02 80 51 600

Mobilni telefon: 041 378 091

E-pošta: matjaz.bitenc@cordia.si

Marko Ornik (sprejem vozila na servis)

Marko Ornik (sprejem vozila na servis)

Telefon: 02 80 51 600

Mobilni telefon: 040 160 633

E-pošta: marko.ornik@cordia.si

Barbara Polanc (administracija)

Barbara Polanc (administracija)

Telefon: 02 80 51 602

E-pošta: barbara.polanc@cordia.si

Luka Lazar (skladišče)

Luka Lazar (skladišče)

Telefon: 02 80 51 601

E-pošta: luka.lazar@cordia.si

Tea Galun (skladišče)

Tea Galun (skladišče)

Telefon: 02 80 51 601

E-pošta: tea.galun@cordia.si

Marko Švenda (prodaja novih in rabljenih vozil)

Marko Švenda (prodaja novih in rabljenih vozil)

Mobilni telefon: 030 642 633

E-pošta: marko.svenda@cordia.si

Kevin Stegne (servis)

Kevin Stegne (servis)

Andrej Bauman (servis)

Andrej Bauman (servis)

Marko Klajnšek (servis)

Marko Klajnšek (servis)

Ignac Požlep (servis)

Ignac Požlep (servis)

Dušan Vozel (servis)

Dušan Vozel (servis)

Rok Struna (servis)

Rok Struna (servis)